Haber Yazılımı
Tumeva Bilişim’den satın almış olduğunuz haber yazılımını teslim tarihinden itibaren onbeş (15) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz.

Satış Sözleşmesi’nin 6. Madde I. fıkrasında belirtildiği ve satın alım ile kabul edildiği üzere, kurulum ve hizmet bedeli her ürün için 250.00 TL tutar ayrıca faturalandırılacaktır.(Kurulumu tamamlanan her ürün)

Müşterinin yazılımı iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün faturası  www.tumeva.com’a ulaştığı andan itibaren yedi (7) iş günü içerisinde ürün bedeli iade edilir.

Android/Ios/Huawi Uygulamaları
www.tumeva.com müşterisi, satın aldığı herhangi bir uygulama hizmetini iade yapamaz.Bu hizmetler kullanılmasa dahi iptali mümkün olmayan tek seferlik hazırlanan ürün/hizmet lerdir.

Danışmanlık Hizmeti
www.tumeva.com müşterisi, satın aldığı danışmanlık hizmetini iade edemez, danışmanlık hizmeti satın alım yapıldığı andan itibaren başlar.

Özel Bot Hizmeti
www.tumeva.com müşterisi,  müştenin satın aldığı / özel olarak hazırlanan bot yazılımını iade edemez.Bu hizmetler anlık olarak aktif edilmektedir ve iadesi mümkün değildir.

Google News Başvuru Hizmeti
www.tumeva.com müşterisi, satın aldığı Google News Başvuru hizmetini başvuru yapılıncaya kadar iade edebilir.Başvuru yapıldı ise hizmet iptali yapılamaz.

Hosting Satın Alım Hizmeti
www.tumeva.com müşterisi, satın aldığı herhangi bir hosting hizmetini koşulsuz olarak iade edebilir. İade süresi hizmetin başlangıç tarihinden itibaren 15 gündür. Hosting Satın Alım Hizmeti kapsamında bulunan alt hizmetler; Web Hosting, Kurumsal Hosting

Hosting Yenileme Hizmeti
Hosting yenilemesi daha önce alınmış olan ve devam eden bir hizmetin süre uzatımıdır. Yenilemelerde iade yapılmaz.

Sunucu Satın Alım ve Yenileme Hizmeti
www.tumeva.com müşterisi, satın aldığı herhangi bir sunucu hizmeti ile ilgili iade yapamaz.

Domain Satın Alım ve Yenileme Hizmeti
Domain tescilleri kişiye veya kuruma özel olarak yapılır. Bir tescil hizmeti olduğu için kullanılmasa dahi iptali mümkün değildir. Bu nedenle domain satın alım ve yenileme hizmetlerinde iade yapılamaz.

SSL Satın Alım hizmeti
SSL kayıtları domaine özel olarak yapılır. Kullanılmasa dahi iptali mümkün değildir. Bu nedenle SSL Satın Alım hizmetlerinde iade yapılamaz.

Özel IP Satın Alım Hizmeti
www.tumeva.com müşterisi, satın aldığı IP hizmetini koşulsuz olarak iade edebilir. İade süresi hizmetin başlangıç tarihinden itibaren 15 gündür.

Sunucu Destek Hizmeti
Sunucu Destek Hizmeti, sunucu hizmetleri için sunucunun güncellemeler, bakımı ve problemlerin çözümlerini kapsayan bir hizmettir. Satın alındıktan sonra iadesi yapılamaz.

İade Süreci
İadesi yapılan hizmetlerde alınan bedel eksiksiz olarak 7. gün içinde iade edilir. Havale ve EFT ile yapılan ödemelerde iade 7 gün içinde yine aynı yöntemle yapılır ve müşterinin hesabına geçer. Kredi kartı ödemeleri 7 gün içinde yapılır ancak müşteri kredi kartına bu ödemenin yansıması 7 günden fazla sürebilir.

Uyuşmazlık Çözüm Politikası
Tüm hizmetlerde müşteri kayıtları email adresi ile tanımlanan kullanıcı adı altında tutulmaktadır. Müşteri hizmeti ile ilgili, her türlü değişiklik ve benzeri talepleri kayıtlı email adresinden kontrol panele giriş yaparak veya email göndererek yaptırabilir. Email adresinin başka bir kişinin eline geçmesi durumunda oluşabilecek zararlardan www.tumeva.com sorumlu tutulamaz.

Alınan hizmetin sahipliği konusunda birden fazla kişi veya kurum arasında anlaşmazlık olması durumunda kontrol panel erişimi geçici olarak kapatılır. Hizmetler ile ilgili ödeme yapan kişi veya kuruma hizmet aktarılır. Diğer kişi veya kurumların içeriklerin (hosting hizmetindeki dosyalar, email içerikleri gibi) aktarılmasını onaylamadığı sürece hizmetler boş olarak aktarılır.